Середа, 25.12.2024
Все про все



Хочу заказать чертеж или деталь в Компас 3D.




Группа ВК
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тренування, вправи [17]
Те що треба знати [3]
Обладнення [1]
Вміст сайту
Коментарі: 28
Форум: 2/2
Фото: 109
Блог: 69
Новини: 9
Файли: 18
Тексти: 664
Сайти: 2
Дошка оголошень: 9
Відео: 14
Гостьова книга: 10
Теги
c++ (10)
nod 32 (4)
Заробіток
//wmlink.ru/index.php?ref=240844
Головна » Статті » Спорт » Тренування, вправи

Поділися матеріалом в соц. мережах
Якщо вам не важко, можете прийняти участь в цьому опитуванні =)
Ви ХТО ?
Всего ответов: 466
Скільки потрібно відпочивати між підходами ?
Питання про те, скільки потрібно відпочивати між підходами і яке оптимально кількість цих підходів виконувати за тренування хвилює не тільки новачків вперше прийшли в зал, але й професіоналів.

Для того що б відповісти на ці питання потрібно зрозуміти яку мету переслідує дані маніпуляції з часом і кількість підходів. А відповідь тут проста - це отриманням мікротравм м'язових волокон, які стимулюють подальше зростання м'язів. Отже, кількість підходів і відпочинок між ними повинні дозволити спортсмену отримати оптимальну кількість мікротравм.

Також слід розуміти, звідки бере свою енергію м'яз. А це енергію дають дві речовини - аденозин трифосфат (АТФ) і фосфокреатин (ФК). Зазвичай цього джерела м'язової енергії вистачає тільки на 30 секунд навантаження, потім задіюються інші джерела як - молочна кислота і кисень, правда вони діють куди повільніше. Звідси можна зробити 2 висновки:

    Якщо Ви хочете збільшити силові показники, то сет не повинен тривати довше 30 секунд, а відпочивати між сетами слід 5 і більше хвилин. До повного відновлення в м'язах АТФ
    Якщо ж Ваша мета м'язова гіпертрофія, тобто збільшення м'язової маси сет повинен бути тривалим, щоб виснажити запаси АТФ. А інтервал відпочинку потрібно скоротити до 2 і менш хвилини. Це змусить організм включити інші енергоресурси, в хід піде глікоген, глюкоза і підшкірний жир.

А що на рахунок кількість підходів?

Скільки підходів нужноЕксперіментальним шляхом встановлено, що оптимальна кількість підходів - 5-6 для однієї групи м'язів. Така кількість підходів здатне привести до максимального утворення мікротравм, однак не варто забувати, що добре все в міру і тут теж головне не перестаратися. Адже ефект може бути сильно занижений або зведений до мінімуму в результаті максимальної кількості мікротравм. Отже, кількість підходів - річ суто індивідуальна, втім, як і всі в бодібілдингу. Важливо одне - Ви повинні самі навчитися підбирати для себе потрібну кількість підходів, яке залежить конкретно від рівня тренованості Ваших м'язів і загальної інтенсивності підходу
Категорія: Тренування, вправи | Додав: DEN-SHP (15.08.2013)
Переглядів: 812 | Теги: спорт | Рейтинг: 0.0/0
Поділися матеріалом в соц. мережах
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проверка тиц pr счетчик посещений Яндекс.Метрика
Copyright DEN-SHP © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozЯндекс.Метрика