Середа, 25.12.2024
Все про все



Хочу заказать чертеж или деталь в Компас 3D.




Группа ВК
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тренування, вправи [17]
Те що треба знати [3]
Обладнення [1]
Вміст сайту
Коментарі: 28
Форум: 2/2
Фото: 109
Блог: 69
Новини: 9
Файли: 18
Тексти: 664
Сайти: 2
Дошка оголошень: 9
Відео: 14
Гостьова книга: 10
Теги
c++ (10)
nod 32 (4)
Заробіток
//wmlink.ru/index.php?ref=240844
Головна » Статті » Спорт » Тренування, вправи

Поділися матеріалом в соц. мережах
Якщо вам не важко, можете прийняти участь в цьому опитуванні =)
Україна для мене це -
Всего ответов: 562
Як накачати (збільшити) плечі ?
Ширина плечей, мабуть, є візитною карткою будь-якого чоловіка, якщо, звичайно, не супроводжується бочкоподібним животом і руками-соломинками. Широкі плечі привертають жінок і відлякують хуліганів, адже крім чистої естетики, широкі плечі мають і практичне застосування. Ними добре працювати в натовпі, просуваючись до наміченої мети. Та й сила удару виростає пропорційно ширині плечей. Втім, все це лірика. Практика, як і краса, вимагає жертв. І багато починаючі спортсмени, спостерігаючи за старшими товаришами, задаються питанням: як вони так розвинули свої плечі?

Існує не так багато вправ на розвиток плечей. Найпростіше і доступне - це, звичайно ж, підтягування, причому в своєму класичному вигляді - ширина хвата трохи перевершує ширину самих плечей. Зрозуміло, це не означає, що варто відмовлятися від інших варіантів підтягувань. Так, підтягування з широким хватом дозволяють непогано пропрацювати найширші м'язи спини - «крила» в простолюдді. Розвинені найширші прикрашають зовнішній вигляд чоловіка і візуально додають у ширині плечі. Самі по собі підтягування так само роблять благотворний вплив на розвиток біцепсів, передпліч, трапецієподібних м'язів спини.

Ще одне - куди менш доступне, але куди більш ефективна вправа - це жим штанги з-за спини. Його можна виконувати як коштуючи, так і сидячи. Верхня мертва точка - повністю випрямлені руки, нижня - прямий кут між плечовою кісткою і передпліччям. Ширина хвата - ширина плечей + довжина плечових кісток. Спина під час виконання вправи повинна залишатися прямій.

Існують два різновиди цього ж вправи - жим від грудей стоячи, він же «солдатський жим» - вправа, яка до 1972 року входило в змагальну програму Олімпійських ігор. Воно дає хорошу, але меншу, ніж при жимі на позитивно нахиленою лаві, навантаження на верхні відділи грудей, дельтовидні. Виконується з положення - ноги в стійкому положенні, спина пряма, підборіддя задертий вгору - щоб не повибивати зуби. Спину категорично заборонено згинати - це травмонебезпечно, і саме через це у свій час «солдатський жим» був виключений з Олімпійських ігор.


Так само американські лікарі радять гравцям у регбі робити жим на позитивно похилій дошці (голова вище ніг). Ця вправа крім зміцнення плечей, розвиває верхні відділи грудей - завдяки чому вона набуває закінченого, як ніби литий, вид. Всі описані вправи зі штангою з тим чи іншим успіхом можуть замінюватися аналогічними вправами з гантелями. Так само, для розвитку плечей непогано підійдуть звичайні пудові гирі.

Примітно, що розвитку плечей сприяють і деякі вправи на перший погляд з ними не пов'язані. Наприклад, тяга Рейдера - ноги на ширині плечей, руки витягнуті вперед і тримаються за будь виступаючий предмет, наприклад, дверну ручку. Починаємо розтягувати спину. Примітно, що ефект цієї вправи може бути посилений, якщо його виконувати між підходами до присідань зі штангою. Так само благотворно впливають всі вправи на розвиток найширших м'язів спини і грудей. Наприклад, після традиційного жиму лежачи непогано було б зробити пуловер - така послідовність призводить до збільшення ширини грудей, а слідом - і плечей.

Ще одне спеціальне вправу - підйоми гантелей в сторони в нахилі. Початкове положення - ноги на ширині плечей, корпус нахилений вперед. Підйоми гантелей здійснюються прямими руками. Вправа задіює малу круглу, дельтовидні і трапецієвидні м'язи. Аналогічну в'язку м'язів + біцепс задіює плечова передня протяжка. Ключично частину грудної м'язи + дельтовидні зачіпають такі вправи: підйоми рук вперед з гантелями (поперемінно, разом), з одного гантеллю або штангою.
Категорія: Тренування, вправи | Додав: DEN-SHP (15.08.2013)
Переглядів: 905 | Теги: спорт | Рейтинг: 0.0/0
Поділися матеріалом в соц. мережах
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проверка тиц pr счетчик посещений Яндекс.Метрика
Copyright DEN-SHP © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozЯндекс.Метрика